Prowadzisz biznes handlowy lub produkcyjny na terenie Małopolski? Świetnie, pozwól nam stać się Twoim zaufanym partnerem w zakresie kompleksowych usług transportowych. Już nie musisz zastanawiać się i próbować różnych rozwiązań, gdy potrzebujesz usług świadczonych przez spedycje. Kraków jest naszą siedzibą od 1994 roku, ale nasz obszar działania obejmuje cały kraj. Działamy także na terenie całej Unii Europejskiej. Dzięki temu możemy zaoferować Ci terminową i solidną realizację dostaw Twoich towarów. 

Realizacja transportu zamawianego przez Twoją firmę może być realizowana autem dedykowany poprzez transport całopojazdowy. Jeśli Twoje aktualne potrzeby transportowe nie wymagają aktualnie całej przestrzeni ładunkowej, możesz skorzystać z naszego transportu drobnicowego. Pozwoli Ci to ograniczyć koszty. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane, gdy odbiorca może nieco zaczekać na towar. Jeśli dostawa ma mieć miejsce jak najszybciej, to transport dedykowany będzie lepszym rozwiązaniem. 
Co zrobić, gdy Twój magazyn pęka w szwach, ponieważ skompletowany został cały towar do wysyłki, a Twój kontrahent nie może aktualnie go przyjąć? Najlepszym rozwiązaniem jest outsourcing poprzez zewnętrzne magazynowanie Kraków posiada w peryferyjnych częściach miasta oraz okolicach centra magazynowe. W jednym z nich mieści się nasz nowoczesny magazyn, gdzie Twój towar będzie bezpiecznie składowany, a następnie trafi do odbiorcy we wskazanym przez Ciebie czasie.