Jakie zabiegi medycyny estetycznej są najpopularniejsze?

Każdego roku coraz więcej osób korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Największą korzyścią jaką odnoszą kobiety jest usunięcie niedoskonałości na różnym podłożu. Najczęściej decydują się na przeprowadzenie zabiegów modelowania ust oraz mezoterapii twarzy Jaworzno. Czym różnią się od siebie te dwa zabiegi? Podpowiadamy poniżej.

Czytaj dalej

Co to jest mezoterapia twarzy Jaworzno?

Mezotarpia twarzy Jaworzno jest zabiegiem, który służy do odżywienia miejsc osłabionych oraz zmienionych chorobowo. Podczas zabiegu podawany jest „koktajl odżywczy” zawierający aktywne witaminy np. A, C, E, proteiny, naturalne ekstrakty i kwas hialuronowy. Jakie efekty przynosi przeprowadzenie zabiegu?  Następuje rewitalizacja skóry, poprawia się metabolizm i mikrokrążenie skóry oraz stopniowo poprawia się kondycja skóry. Specjalista wykonuje zabieg za pomocą specjalnego urządzenia, dzięki temu mezoterapia twarzy Jaworzno nie pozostawia siniaków i jest bezbolesna.

Na czym polega modelowanie ust?

Modelowanie ust jest inaczej nazywane powiększaniem ust. Zabieg polega na iniekcyjnym podaniu kwasu hialuronowego, który ma właściwości powodujące powiększenie ust i leczenie asymetrii. Po przeprowadzeniu zabiegu modelowania ust Jaworzno usta stają się pełniejsze, ujędrnione i nawilżone. Efekt zabiegu zależy od tego, jak specjalista oceni proporcje twarzy.

Jeśli chcesz poprawić wygląd swojej twarzy, zdecyduj się na wykonanie zabiegów: mezoterapia twarzy Jaworzno i modelowanie ust Jaworzno.